SIEMENS

manufacturer_16.jpg?time=1643956261


SIEMENS yra visame pasaulyje veikianti kompanija, kuri orientuojasi į energetikos, sveikatos, pramonės ir infrastuktūros sritis. Kompanijoje dirba apie 362,000 darbuotojų 290-yje gamyklų pasaulyje. Negana to, kompanijai priklauso biuro pastatai, sandeliai, tyrimų centrai ir pardavimų biurai beveik kiekvienoje šalyje.


Pramonės sektorius yra vienas labiausiai išvystytų SIEMENS šakų su naujausiais, aplinkai poveikio nedarančiais produktais. Rimti rinkos tyrimai, technologijomis paremtos paslaugos ir pramonei skirtų procesų programinė įranga yra svertai padedantys padidinti klientams jų produktyvumą, efektyvumą ir lankstumą. Nuolat sekdami technologijų tendencijas ir turėdami platų prekių spektrą, kompanija sugeba greitai patenkinti klientų prašymus. Savo unikaliais automatikos, pramonės procesų valdymo produktais ir programine įranga, SIEMENS pasirūpina klientu nuo gaminio dizaino sukūrimo iki jo pardavimo. Taip pat suteikiamas visapusiškas aptarnavimas susijęs su rinka ar šaka, kurioje klientas atlieka savo veiklą.


SIEMENS taip pat gali padėti perpus sumažinti laiką, kuris reikalingas naujos serijos paleidimui, naudojant gaminamą programinę įrangą ir automatikos įtaisus. Taip pat tai padeda sumažinti energijos sunaudojimą ar pašalinių produktų utilizavimo kaštus. Tokiu būdu kompanija leidžia padidinti naujų įmonių konkurencingumą ir svariai prisidėti prie gamtos tausojimo.


Oficialus puslapis: Siemens

Prekių sąrašas pagal gamintoją SIEMENS

Rodoma 1 - 48 iš 133 dalykų

Rodoma 1 - 48 iš 133 dalykų

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.