Funkcinės saugos vertinimas

Funkcinės saugos vertinimas  

Atlikus darbo zonos rizikos vertinimą, nustatomas saugos lygis pagal ISO 13849 (PL - performance level) arba IEC 62061 (SIL - Safety Integrity Level) standartus. Kitas etapas yra rizikos mažinimas naudojant tris metodus pagal prioritetą:

 1. Rizikos mažinimas projektavimo metu
 2. Rizikos mažinimas naudojant saugos komponentus
 3. Rizikos mažinimas naudojant įspėjamuosius ženklus, mokymus, signalinius elementus, darbo aprangą.

Suprojektavus saugos sistemą, būtina isitikinti, kad jos patikimumas yra pakankamas pagal nustatytą saugos lygį. Tam reikia surinkit nemažai informacijos apie kiekvieną elementą, suprojektuoti sistemą pagal deramą architectūrą (kategorija), pasirinkti gerai išbandytus komponentus, atitikti aplinkos ir kitus reikalavimus. Galiausiai, reikia pateikti įrodymus rizikos vertinimo ataskaitoje, kad suprojektuota sistema yra patikima. 

Naudojant specialiai tam sukurtą programinę įrangą, pagal Jūsų pateiktą sistemos schemą ir naudojamų komponentų sąrašą, sukuriama ataskaita, kuri bus rašytinis įrodymas apie standartų reikalavimų išlaikymą. 

Prekės
Yra 1 prekė.

Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko

 • 0,00 € Nėra sandėlyje

  Rizikos vertinimo ataskaita naudojant Pilz sukurtą programinę įrangą Pascal. Vertininama pagal standartus ISO 13849 (PL) arba IEC 62061 (SIL). Ataskaita tarnauja kaip įdorymas, kad pasirinkti komponentai ir suprojektuota sistema atitinka nustatytą patikimumo lygį ir turi būti pridedama prie bendros rizikos vertinimo ataskaitos.

  0,00 €
  Dėti į krepšelį
  Nėra sandėlyje

Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.