Jungtys  

Pramonės automatikoje dažniausiai naudojamos apvalios jungtys su M8 ir M12 sriegiu. Pilną asortimentą galite peržiūrėti gamintojo puslapyje:
Franz Binder GmbH produktai

Priklausomai nuo paskirties / signalų pobūdžio išoriškai panaši jungtis turi skirtingą kodavimą ir tai padeda apsaugoti nuo klaidingo kabelių prijungimo. Skirtingų koduočių paskirtys:
A - jutiklių ir aktuatorių jungtys; taip pat DeviceNet, IO-link ir Profibus tinklams
B - Profibus ir Interbus tinklams
D - Cat5e, Industrial Ethernet, Profinet, Ethernet IP ir EtherCat tinklams
S - Variklių, dažnio keitiklių, varikliu valdomų jungiklių, maitinimo šaltinių pajungimui; iki 620V ir 12A
T - ryšio komponentai, pasyvios paskirstymo dėžutės, varikliai, maitinimo šaltiniai; iki 63V ir 12A
X - Cat6A, greitaeigiam 10Gbit Industrial Ethernet, IEC 61076-2-109

M8 jungtys
Galimas kontaktų skaičius: 3, 4, 5, 6, 8, 12
Bet kurios kontaktų kombinacijos jungtys tarpusavyje nesuderinamos (3 kontaktų kištukas nesijungia su 4 kontaktų lizdu, nes skiriasi kontaktų padėtys).
Gali būti su koduote A (raidė dažnai visai nerašoma), B arba D
Dažniausiai naudojamos A koduotės 3 (60V 4A) ir 4 (30V 4A) kontaktų jungtys. Maksimali srovė 4A, įtampa 60V (3pin) arba 30V (4pin).

M12 jungtys
Galimas kontaktų skaičius: 3, 4, 5, 8, 12 (Profibus tinklui gali būti modeliai su 2 kontaktais ir ekranuotu kabeliu).
3, 4 ir 5 kontaktų variantai tarpusavyje suderinami. Dažniausiai lizdas turi 5 skylutes, skiriasi tik panaudotų pozicijų skaičius ir 5 kontaktų kištuką galima sujungti su 3 arba 4 kontaktų lizdu. Tik retais atvejais lizdas būna su 3 arba 4 skylutėmis (priklausomai nuo kontaktų skaičiaus), ir tokiu atveju kištuko ir lizdo kontaktų skaičius turės sutapti (tokiais atvejais visi lizdo kontaktai būna reikalingi ir vargu ar bus prasmė naudoti mažiau kontaktų turinčius kištukus).

Pasirenkant surenkamas jungtis derėtų atkreipti dėmesį į turimo kabelio storį - jei jungties sandarinimo diapazonas bus skirtingas, nebus užtikrinta IP apsaugos klasė. Taip pat turėkite omenyje laidų pajungimo būdą (varžteliai, spyruoklės, įzoliacijos perpjovimas, adatėlės į laido galą, litavimas, presavimas), jungties sujungimas (standartinis sriegis ar greito pajungimo variantai: "push-in", "bajonet", nepilno sriegio/dalinio apsisukimo), korpuso variantai (srieginė dalis dažniausiai yra iš metalo, tačiau pigesni variantai gali būti vien iš plastiko), paskirtis maisto pramonei (naudojamas nerūdijantis plienas, pritaikyta plovimui, IP69K apsaugos klasė), kontaktų padengimas (ypač mažų srovių grandinėms bei agresyvesnei aplinkai rekomenduotina paauksuoti kontaktai).

Greičiausiai žinote, kad jutikliams skirti 3, 4 ir 5-ių gyslų kabelių gyslos yra koduojamos visada vienodomis spalvomis: 1 kontaktas rudas (std.: maitinimo įtampa), 2 - baltas (std.: NC išėjimas), 3 - mėlynas (std.: maitinimo nulis/žemė), 4 - juodas (std.: NO išėjimas), 5 - pilkas (dažna paskirtis- programavimo įėjimas). 
Ar esate pagalvoję, kad gyslų išdėstymas kabelio viduje taip pat visada yra vienodas? Todėl yra skirtumas, ant kurio kabelio galo derėtų montuoti lizdą, o ant kurio- kištuką. Naudojant sujungimo adatėlėmis į laido galą būdą ("piercing technology") klaidingo laido galo net neįmanoma kokybiškai prijungti; tuo tarpu visais kitais atvejais tiesiog patogiau ir mažesnė klaidos galimybė, jei kabelio gyslų seka sutampa su atitinkamos jungties kontaktų išdėstymu.

Subkategorijos

Prekės
Yra 3 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų

Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.