Kraftform Kompakt Turbo 1 atsuktuvų rinkinys

Prekės kodas: WR.057482

Būklė: Nauja prekė

Gamintojas:

Kraftform Turbo rankena ir 18 ilgų antgalių

WERA 05057482001

Šiuo metu prekės neturime

116,07 € be PVM

Charakteristikos

Produkto tipas Atsuktuvų rinkiniai

Apie prekę

Kraftform Turbo atsuktuvo rankena su Rapidaptor griebtuvu - kada svarbu greitas prisukimas. Rankenoje integruota greičių dėžė veikia taip: paspausti rankenos gale mygtuką, kaire ranka laikyti priekinę rankenos dalį, dešine sukti pačią rankeną. Antgalis suksis net 4 kartus greičiau nei rankena. Taip, kartais mums kairės rankos reikia prilaikant sukamą daiktą- tuomet šiuo funkcionalumu pasinaudoti negalėsime. Tačiau jei dirbame pavojingoje aplinkoje, pavyzdžiui kur yra elektros grandinės su įtampa (beje, tam yra specialus 1000V izoliuotas Kraftform Turbo VDE modelis), tuomet būtinumas sukant naudoti abi rankas yra papildomas saugaus darbo garantas- kairė ranka visuomet bus mūsų dėmesio akiratyje.

Ne paskutinėje vietoje ir ekologiškas mąstymas- nėra baterijų, kurias reikėtų nuolat pakrauti ir pasenusias utilizuoti. Nėra gendančios elektronikos, šis mechanizmas jums tarnaus tikrai ilgus metus. Na ir tiesiog užims mažiau vietos ir kainuos mažiau nei bent kiek padoresnis elektrinis įrankis.

Kai pagreitinto sukimo funkcija yra nebereikalinga- tiesiog dar kartą paspaudus mygtuką rankenos gale įrankis vėl virsta įprasta atsuktuvo rankena.

Gal teko susidurti su atveju, kai naudojamas trumpas (25mm) antgalis ir jo griebtuvas trukdo prieiti prie prisukimo vietos? Rinkinyje esantys 89mm ilgio antgaliai paverčia rinkinį į 18-a pilnaverčių atsuktuvų. Tiesiog rami galva ir sutaupyta vieta.

Kad rinkinys neužimtų vietos gulėdamas ant darbastalio, jį galima tvirtinti ant sienos panaudojant komplekte įdėtą VELCRO tvirtinimo lipduką. O, taip, šis rinkinys suderinamas su WERA 2go sistema.

Gamintojo aprašymas

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.